LG Watch Urbane 2 LTE İptal Edildi!

LG, Watch Urbane akıllı saat modelinin bağımsız hali olan Watch Urbane 2 LTE modelini istenilen kaliteye ulaşmaması nedeniyle iptal edildiğini açıkladı.

Android Wear platformunun ilk bağımsız akıllı saat olan LG Watch Urbane 2 LTE piyasaya çıkışına çok biz süre kala LG tarafından iptal edildi. Çeşitli online perakende mağazaları ve AT&T ve Verizon gibi operatörler tarafından da ön siparişe sunulan akıllı saat LG’nin istenilen kaliteye ulaşamadı açıklamasıyla satıştan çekildi.

Bunu da Oku : LG Bağımsız Watch Urbane Modelini Duyurdu!

Olaylar üzerine LG tarafından AndroidPolice sitesine yapılan açıklamada, LG Watch Urbane 2 LTE üzerinden son bir inceleme yapıldığı ve üründe günden güne kullanım özelliğinde donanımdan kaynaklı bir kalite probleminin bulunduğu belirtildi. Bu yüzden ürünün iptal edildiğini belirten LG, akıllı saatin tekrar satışa sunulup sunulmayacağına ise daha sonra karar verileceğini açıkladı.

Android Wear platformu için ilk olması bakımından çok değerli olan LG Watch Urbane 2‘nin şimdilik akıbetinin ne olacağı bilinmiyor. Ürünü ön siparişten alan kullanıcıların paralarının geri iade edileceği belirtildi. Önümüzdeki haftalarda LG‘den daha kapsamlı bir açıklama bekleniyor.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.