LG G Watch Urbane 2 LTE Tekrar Satışa Sunuldu!

LG’nin geçtiğimiz yıl sonunda iptal edilen bağımsız akıllı saati LG G Watch Urbane 2 LTE, Amerikalı mobil operatör AT&T tarafından tekrara satışa sunuldu.

LG’nin yuvarlak ekranlı ve şık tasarımlı akıllı saati LG G Watch Urbane modelinin bağımsız hali yani sim kart ve 3G desteği bulunan modeli LG G Watch Urbane 2 LTE geçtiğimiz Kasım ayında tam satışa çıkacakken iptal edilmiş ve iptal nedeni olarak da kalite problemi olduğu söylenmişti.

Bunu da Oku : LG G Watch Urbane 2 LTE İptal Edildi!

Biz de akıllı saatin tekrar çıkıp çıkmayacağını tartışmış ancak tekrar satışa sunulursa sürpriz olmayacağını belirtmiştik. Amerikalı mobil operatör AT&T‘den gelen haber ise bu yönde oldu ve akıllı saatin tekrar satışa sunulduğunu duyurdu.

AT&T’nin şuan için ön siparişe açtığı LG G Watch Urbane 2 LTE akıllı saat modeli için 3 farklı ödeme seçeneği sunulmuş durumda. Bunlardan ilki operatör ile 2 yıllık anlaşma sonucu 199 dolar olan fiyat, ikincisi anlaşmasız peşin ödeme fiyatı olan 359 dolar ve üçüncüsü ise LG G5 akıllı telefon ile alındığı zaman geçerli olan 99 dolarlık fiyat.

Bilindiği üzere LG G Watch Urbane 2 LTE Android Wear‘lı ilk 3G ve sim kart desteğine sahip akıllı saat unvanına sahip. Bakalım ürün diğer ülkelerde de satışa sunulacakmı.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.