Apple Watch Paris Moda Haftası’nda Sahneye Çıktı

Apple Watch, ünlü lüks butik markası Collete tarafından Paris Moda Haftası’nda görücüye çıkarıldı. Etkinlikte gösterilen Apple Watch’ların kullanımına ise izin verilmedi. 

Apple 9 Eylül etkinliğinde ortaya çıkardığı akıllı saati Watch‘ı o günden sonra garajına çekerek çalışmaya devam edeceğini ve ürünün 2015 başlarında piyasaya süreceğini açıklamıştı. Bunun ardından Apple Watch ikinci kez sahneye çıkarak Paris Moda Haftası‘nda meraklılarının karşısına tekrar çıktı.

Fransa’nın ünlü lüks butik markalarından biri olan Collete tarafından Paris Moda Haftası’nda gösterilen Apple Watch, sadece bir gün için Collete mağazasında gösterildi. İlk defa kamuya açılan Apple Watch kapalı kutular arkasında gösterildi ve test ve ya kullanımına izin verilmedi.

Apple CEO‘su Tim Cook‘un olay yerinden paylaştığı bir fotoğraf ürünün moda meraklıları tarafından da ne kadar ilgi gördüğünü ortaya koydu. Bu bakımdan Apple’ın Watch‘ı teknoloji odaklı değil de moda odaklı bir ürün haline getirmeye çalıştığı da görülüyor. Bakalım Apple önümüzdeki günlerde Watch için ne gibi çalışmalar yapacak.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.