Sim Kart Girişine Sahip En İyi Akıllı Saatler

Sim kart girişine sahip akıllı telefonlardan bağımsız çalışabilen en iyi akıllı saatleri listeledik. İşte, sim kartlı en iyi akıllı saatler.

Birçok akıllı saat kullanım olarak kendi başına hareket edemiyor ve bir akıllı telefona ihtiyaç duyuyor. Nadirde olsa firmalar akıllı telefonlardan bağımsız 3G ve 4G seçenekleri bulunan sim kart girişli akıllı saatler de geliştiriyor. Biz de sizler için bu sim kartlı akıllı saatlerin en iyilerini listeledik.  İşte, en iyi sim kartlı akıllı saatler.

LG Watch Urbane 2 LTE

Bunu da Oku : LG Watch Urbane LTE 2 Satışa Sunuldu

lg-watch

LG’nin yılan hikayesine dönen akıllı saati LG Watch Urbane 2 LTE, LG’nin tek sim kart girişli akıllı saati. Adından da anlaşılacağı üzere hem 3G hem de 4G bağlantı seçenekleri bulunan LG Watch Urbane 2 LTE Android Wear işletim sistemi kullanıyor. Ülkemizde bulunması biraz zor olan bu modele yurt dışından 400 dolar gibi bir fiyata ulaşabilmek mümkün.

Samsung Gear S2 Classic 3G/4G

Bunu da Oku : Samsung Gear S2 Güncellendi

gear-s2

Samsung‘un yuvarlak ekranı ile en çok beğenilen akıllı saatlerinden biri olan Samsung Gear S2 dünya genelinde sim kart desteği olmadan satışa sunulmuş olsa da ürünün Gear S2 Classic 3G/4G isimli sim kart girişli bir modeli bulunuyor. Kayış girişinin altında bulunan sim kart yuvası sayesinde akıllı saat akıllı telefonlara ihtiyaç duymadan 3G ve 4G bağlantı seçenekleri ile arama ve cevaplama yapabiliyor. 350 dolarlık bir fiyatı bulunan akıllı saate Verizon ve AT&T gibi operatörlerden ücretsiz alabilmek mümkün.

Samsung Gear S

Bunu da Oku : Samsung Gear S Hakkında Her Şey

gear-s

Samsung’un S serisi akıllı saatlerinin ilki olan ve tasarımında sıkıntılar olması nedeniyle firmanın yüzünü güldürmeyen Samsung Gear S sim kartlı bir akıllı saat. Tizen işletim sistemine sahip akıllı saatin sim kart desteği ile 2G ve 3G bağlantı seçenekleri bulunuyor. Dünya genelinde sim kart özelliği ile birlikte satılan Samsung Gear S akıllı saat ülkemizde 1.000 liranın üzerinde bir fiyattan alınabiliyor.

Timex Ironman One GPS+

Bunu da Oku : Timex Ironman One GPS+ Hakkında Her Şey

timex

Popüler saat markası Timex‘in akıllı saat yelpazesindeki bağımsız bir akıllı saat olan Timex Ironman One GPS+, 3G bağlantı seçeneği ile arama ve mesaj gönderebilme yeteneğine sahip. Adından da anlaşılacağı üzere donanımında GPS özelliği de bulunan sim kartlı akıllı saat 1.5 inçlik bir ekrana sahip. Spor görünümü ve renkli tasarımı ile dikkat çeken akıllı saati 400 dolar gibi bir fiyattan satın almak mümkün.

Neptune Pine

neptune-pine

Akıllı telefona yakın boyutu ve Android işletim sistemi ile dikkat çeken Neptune Pine bu anlamda ilk Android’li sim kartlı akıllı saat olmayı başarmıştı. 2.4 inçlik bir ekrana sahip olan Neptune Pine akıllı saat bağımsız olarak çalışabilmek için 2G ve 3G bağlantı seçeneklerine sahip. Ülkemizde bulunması zor olan Neptune Pine’a yurt dışından 350 dolar gibi bir fiyata ulaşmak mümkün.

Burg 12 SmarWatch

Bunu da Oku : Burg 12 Satışa Sunuldu

burg-12

Burg markasının yuvarlak ekranlı tasarıma sahip olan akıllı saati Burg 12, 2G bağlantısı üzerinden akıllı telefonlardan bağımsız bir şekilde çalışarak hem arama hem de mesaj gönderme yapabiliyor. 1.5 inçlik bir ekranı olan Burg 12’nin 249 dolarlık bir fiyatı bulunuyor.

Omate TrueSmart

omate

Şık ve yüksek donanımlı akıllı saatleri ile tanıdığımız Omate, sim kart girişli bir akıllı saat modeline de sahip. Omate TrueSmart ismi ile piyasaya çıkan sim kart girişli akıllı saat bağımsız olarak sadece 2G desteği sunsa da Wi-Fi, Bluetooth ve GPS gibi özellikler barındırıyor. Uygun fiyatlı sim kart girişli akıllı saatler kategorisinde yer alan Omate TruSmart‘ı 230 dolarlık bir fiyat ile alabilmek mümkün.

QOne SmartWatch

qone

Sim kartlı akıllı saatler arasında en uygun fiyatlı ürünlerden biri olan QOne SmartWatch, 2G bağlantı seçeneği ile akıllı telefonlardan bağımsız bir şekilde çalışabiliyor. Kendine özel bir işletim sistemi olan akıllı saatin 1.54 inçlik bir ekranı bulunuyor. Akıllılık anlamında çok fazla bir özellik sunamayan QOne SmarWatch akıllı saatin fiyatı ise 150 dolar.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Mustafa Şevki Coşar

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi olan Mustafa, giyilebilir teknolojiye olan merakından Wearlogy'i kurdu. Şuan akıllı saat ve sanal gerçeklik alanlarında kafa yoruyor, ellemeyin.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.