LG’den Yeni Kablosuz Kulaklık Geldi

Kablosuz kulaklık pazarı iyice büyümeye başladı. Dev teknoloji firması LG de bu modaya ayak uydurarak yeni modelini duyurdu…

Son günlerin en popüler teknoloji ürünleri kuşkusuz ki kablosuz kulaklıklar. AirPods sayesinde daha bir göz önüne çıkan kulaklıklar ile ilgili dev markaların yeni tasarımlarını sizler için tanıtmaya çalışmıştık. Şimdi size çıkışını duyuracağımız ürün ise LG Force kablosuz kulaklık.

LG Force kablosuz kulaklık tahmin edileceği gibi bluetooth desteğ sayesinde mobil cihazlara entegre edilebiliyor ve bu sayede bir çok işlemi mobil cihazınıza elinizi sürmeden gerçekleştirebiliyorsunuz.

Basit seviyede suya ve toz – kir gibi detaylara dayanıklı olan LG Force kablosuz kulaklık beklenenin aksine tamamen kablosuz değil. İki kulağa takılan parçaların birbirine kablo ile bağlı olduğu LG Force bu yönüyle biraz beklentilerin altında kalmış durumda.

Bunu da Oku:  Sony’den Komutlara Sesli Yanıt Veren Kulaklık

Tek şarjla 6 saate kadar müzik dinleme, 6,5 saat konuşma kullanımı sağlayabilen ürünün bekleme modundaki çalışma süresi ise 16 saat olarak belirtiliyor. Diğer kablosuz kulaklıklara oranla bu ortalamanın üzerinde bir süre denilebilir.

medium01

Oldukça hafif bir ürün olan LG Force bu özelliği ile kulağınızda yokmuş gibi hissetmenizi sağlarken kulağı tam kavrayan yapısı ile de hareket halindeyken kullanıma da oldukça yatkın.

Kulağınıza göre ileri geri ayarlanabilen yapısı sayesinde kendi konforunuza göre ürün üzerinde değişiklik yapabilmeniz mümkün.

Gelelim ürünün fiyatına. Bu ürüne sahip olmak isteyenlerin cebinden çıkartması gereken ücret 99 dolar.

medium03

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Lemi Çalığ

İnternet Gazeteciliği mezunu, teknolojisever, sporsever ve araştırmasever.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.