Meizu’dan Akıllı Saat Geliyor!

Çinli mobil üretici Meizu’dan gelen bilgilere göre firma yakın zamanda bir akıllı saat tanıtacak. İşte, Meizu akıllı saatten detaylar.

Son zamanlarda geliştirdiği akıllı telefonlar ile popülerliğini artıran Çinli mobil üretici Meizu‘nun yuvarlak ekranlı şık bir akıllı saat üzerinde çalıştığı ve bu akıllı saati de yakın zamanda tanıtacağı iddiası ortaya atıldı.

Geçtiğimiz Şubat ayına döndüğümüzde ise Meizu‘nun bir akıllı saat geliştirdiği ve tanıtacağı haberlerini görmüştük ancak ne firmadan ne de iddia sahibinden bir daha bu yönde bir bilgi gelmemesi gözleri Meizu‘nun üzerinden almıştı. Şimdi ise görseller ile birlikte ortaya çıkan Meizu akıllı saat artık ortada bir ürün olduğunu doğruladı.

meizu akıllı saat

Görsellere baktığımız zaman yuvarlak ekrana sahip olduğunu gördüğümüz Meizu akıllı saat kasa itibari ile rakiplerine göre çok kalın bir yapıda. Deri kayışı ile şık bir görünümü olsa da ürünün bu kalınlığı muhtemelen başına büyük dertler açacaktır. Bunun dışında firmadan akıllı saati için henüz herhangi bir bilgi gelmedi ancak akıllı saatin işletim sistemi olarak Android Wear‘ı kullanmayacağı, su geçirmez bir yapıya sahip olacağı ve fitness özelliklerinin de bulunacağı söylenenler arasında.

Meizu 21 Ekim‘de bir mobil etkinlik yapacak ve yeni amiral gemilerini tanıtacak. Bu etkinlikte firmadna akıllı saatini de tanıtması beklenirken etkinlikte ürünün özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi gibi bilgilerinde netlik kazanması bekleniyor.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.