Microsoft Band 2 Yarın Tanıtılacak mı?

Teknoloji devi Microsoft 6 Ekim yani yarın yeni ürünlerini göstereceği bir etkinlik düzenleyecek. Merak edilen ise Microsoft’un yeni akıllı bilekliği Microsoft Band 2’yi tanıtıp tanıtmayacağı.

Geçtiğimiz haftalarda İspanya kaynaklı haberler Microsoft‘un akıllı bilekliği Band‘in ikinci versiyonu üzerinde olduğunu ortaya çıkarmış hatta Microsoft Band 2 olduğu iddia edilen birkaç görsel de paylaşılmıştı. Kavisli bir ekrana sahip olan Microsoft Band 2’nin detaylarını da burada sizlere aktarmıştık.

Microsoft Band 2 Tanıtılacak mı?

Takipçilerinin bildiği üzere Microsoft daha önce 6 Ekim‘de yeni ürünlerini göstermek için bir etkinlik düzenleyeceğini duyurmuştu. Tarih geldi çattı ve yarın bu etkinlik kapılarını açacak ancak ortada cevabı merakla beklenen bir soru var. Bu soru ise Microsoft‘un yeni akıllı bilekliği Microsoft Band 2‘yi bu etkinlikte tanıtıp tanıtmayacağı.

Bunu da Oku : Microsoft Band 2, Ekim’de Tanıtılacak!

Sorunun cevabı Microsoft tarafından henüz resmi olarak doğrulanmadı ancak Microsoft Band 2‘nin yarınki etkinlikte tanıtılma ihtimali çok yüksek. Bunun sebebi ise henüz Band 2’nin adı duyulmazken Ağustos ayında gelen Çin kaynaklı bir haberde Microsoft’un yeni akıllı bilekliğini Ekim ayında tanıtacağı söylenmişti. Bu haberin ardından da ürünün görselleri ile birlikte ortaya çıkması ve bu sefer 6 Ekim‘in işaret edilmesi ürünün yarın tanıtılma ihtimalini güçlendiriyor.

Microsoft Band 2‘nin yarınki etkinlikte tanıtılması ile birlikte gelecek yeni özellikler arasında ise Microsoft Health’in daha verimli olacağı, daha kullanışlı uygulamalar, daha kuvvetli fitness özellikleri ve üçüncü parti uygulamalara izin verileceği yer alıyor.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.