Microsoft Band 2 Sızdırıldı!

Microsoft’un yeni akıllı bilekliği Microsoft Band 2, İspanya’da ortaya çıktı. Gelen görüntülere göre Microsoft Band 2 kavisli bir ekrana ve yeni esnek kayışa sahip.

Geçtiğimiz Ağustos ayında Microsoft cephesinden Microsoft Band‘in ikinci versiyonu üzerinde çalışıldığı ve yeni akıllı bilekliğin Ekim ayında tanıtılacağına dair haberler gelmişti. MicrosoftInsider İspanya tarafından ortaya çıkarılan bazı görseller ise önceki haberi doğrulayarak Microsoft Band 2‘yi gösterdi.

Bunu da Oku : Microsoft Band 2, Ekim’de Tanıtılacak!

Sadece ürünün görsellerini yayınlayan MicrosoftInsider ürün hakkında herhangi bir bilgi vermezken görsellerden Microsoft Band 2‘nin kavisli bir ekrana sahip olduğu ve tasarımının baştan aşağı yenilendiği görülüyor. Kayış yapısında da bir değişiklik yapan Microsoft‘un kayışları daha esnek bir yapıya büründürdüğü görülürken nabız ölçerinde kayış üzerinde bulunmadığı göze çarpan değişikliklerden.

microsoft band 2_edited-1

Tasarımın genel olarak Samsung Gear Fit ve Microsoft Band‘ın harmanlanmasından ortaya çıktığını söyleyebileceğimiz Microsoft Band 2‘nin donanım ve teknik özellikleri hakkında henüz bir bilgi bulunmuyor. Sadece bir iddia olarak Band 2’nin aktivite takibinde kullanıcının çıktığı ve indiği basamağı ve rakım bilgisini de ölçebileceği de belirtiliyor.

Yeni akıllı bilekliğin Microsoft tarafından 6 Ekim‘de düzenlenecek olan donanım etkinliğinde sahnede olması bekleniyor.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

2 comments

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.