Samsung Gear S2 Bugün Satışa Çıkıyor!

Samsung’un yuvarlak ekranlı akıllı saati Gear S2 ABD’de bugün satışa çıkıyor. İşte, Samsung Gear S2 ve Gear S2 Classic’in çıkış fiyatları.

BestBuy Kanada geçtiğimiz ayın ortasında Samsung Gear S2 ve Gear S2 Classic‘i ön sipariş ile satışa sunmuş ve Gear S2 için 300 dolar, Gear S2 Classic için ise 325 dolarlık bir etiket belirlemişti. Bunun ardından gözler Samsung’a çevrilmişti ancak firmadan akıllı saatin fiyatına dair bir açıklama gelmemişti. Nihayet Gear S2, Samsung tarafından resmi olarak satışa sunuldu ve fiyatlarda gün yüzüne çıktı.

Bunu da Oku : Samsung Gear S2’nin Fiyatı Belli Olmaya Başladı!

Daha önce belirtilen 2 Ekim yani bugün itibari ile akıllı saati satışa sunan Samsung, Gear S2 için 349 dolarlık bir fiyat belirlerken Gear S2 3G modeli için 399 dolar ve Gear S2 Classic için ise yine 399 dolarlık bir fiyat belirlemiş durumda.

3G sadece T-Mobile’da!

Fiyatlar Kanada fiyatları ile benzer olmasa da Motorola Moto 360 ya da Apple Watch Sport’a baktığımızda Gear S2’nin fiyatının çok da yüksek olmadığını söyleyebiliriz. Ayrıca 3G’li model için ABD operatörlerine göz attığımızda ise şuan sadece T-Mobile‘ın Gear S2 3G için bir paket oluşturduğunu ve bunun da aylık 5 dolar olduğunu görüyoruz.

Son olarak Gear S2 için Samsung’un sitesine baktığımızda ürünü site üzerinden alan kullanıcılar için 3-4 haftalık bir ulaştırma süresinin bulunduğunu gördük. Ürünü almak isteyen kullanıcıların özellikle 3G modeli için operatörlere göz atmalarında ve site üzerinden ulaştırma sürelerini kontrol etmelerinde fayda var.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.