Misfit Shine 2 Duyuruldu!

Aktivite takipçisi ürünleri ile bilinen Misfit yeni aktivite takipçisi Shine 2’yi duyurdu. Misfit Shine 2 daha şık, daha güçlü ve daha ince bir yapıya sahip.

Adını sürekli bir şekilde Fitbit ve Jawbone ile karşılaştırmalarda duyduğumuz Misfit, aktivite takipçisi pazarının kuşkusuz en iyilerinden biri. Firma bu alanda liderliğe oynamak için sürekli bir çalışma içerisinde ve bunun için de yeni aktivite takipçisi Misfit Shine 2‘yi duyurdu.

Daha şık tasarım

Yeni aktivite takipçisi Misfit Shine 2 bir önceki modele göre tasarım olarak çok farklı olmasa da yeni renk seçenekleri ile geldi. Roze altın ve siyah renk seçenekleri ve plastik kayışları ile daha şık bir görünümü bulunan Misfit Shine 2 yine bir önceki modele göre 3mm daha ince bir yapıda. Üzerinde bulunan LED‘ler ise daha kullanışlı ve yeni renkleri ile ürünün tasarımını daha da ön plana çıkarıyor.

Aktivite takipçisi olarak görev yapacak olan Misfit Shine 2 aynı zamanda uyku takibi de yapabilecek. Yapılan aktiviteler ürünün üzerinde bulunan LED‘ler kademeli bir şekilde gösterilecekken aktivite uyarıları ise ürünün titreşim özelliği sayesinde yapılacak. Ürünün en büyük özelliği ise aktiviteler ve uyku takibi için yeni bir algoritmaya sahip olması.

Yeni özellikler!

Ürünün teknik detayları arasında ise Bluetooth teknolojisi, 50 metreye kadar suya dayanma ve bir önceki modelde olduğu gibi şarj istemeyen bir pil bulunuyor. 3 eksenli ivmeölçerin bulunduğu Misfit Shine 2’de bir de manyetometre sensörü bulunuyor. Bu sensörün yaptığı işe en iyi örnek ise kullanıcının oturduğu ya da uyuduğu yerde titreşimle uyarılması söylenebilir.

Misfit Shine 2 fiyatı?

iOS ve Android ile entegre bir şekilde ve sürekli Misfit Link uygulaması beraber çalışacak olan Misfit Shine 2 aynı zamanda üzerindeki LED’ler ve titreşimi sayesinde akıllı telefonlardan bildirimlerde gösterebiliyor. Kasım ayı başında 99 dolarlık fiyat etiketi ile dünya genelinde satışa sunulacak.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.