Adidas Fit Smart Artık Aktivite Takibi Yapabilecek!

Popüler spor markası Adidas akıllı bilekliği miaCoach Fit Smart’a yeni bir güncelleme sunarak ürüne aktivite takip özelliklerini eklediğini duyurdu.

Spor ürünleri dendiği zaman aklımıza gelen Adidas artık giyilebilir teknoloji dendiği zamanda ilk akla gelen firmalardan biri. Bunun sebebi hem bu alanda yaptığı çalışmalar hem de geliştirdiği ürünler. Bu durumun son örneği ise akıllı bilekliği miaCoach Fit Smart akıllı bilekliği için yaptığı bir güncelleme.

Bunu da Oku : Adidas Runtastic’i Satın Aldı!

Adidas miaCoach Fit Smart akıllı bileklik bundan önce sadece koşu antremanları için yardımcı bir ürün olarak kullanılırken yapılan güncelleme ile birlikte artık tam bir aktivite takipçisi olarak kullanılabilecek. Her türlü spor ve aktivitede kullanıcısına yardımcı olacak olan Fit Smart rakiplerinin yaptığı gibi atılan adımı, yakılan kaloriyi, gidilen mesafeyi ölçebiliyor ve hedefe kalan mesafeyi de belirtebiliyor.

Bunlarla birlikte yapılan aktiviteler günlük ve haftalık olarak Adidas Train & Run uygulaması üzerinden seçilerek takip edilebiliyor. Aynı zamanda uygulama üzerinden çeşitli uyarılar ve hedeflerde belirlenebiliyorken eğer kullanıcı yardım almak isterse yine uygulama üzerinden Adidas‘ın profesyonel eğitimcileri ile iletişime geçebiliyor.

Hali hazırda zaten nabız ölçer görevini yerine getirebilen Adidas miaCoach Fit Smart akıllı bilekliği tam bir aktivite takipçisi yapmak için Adidas Train & Run uygulaması üzerinden güncellemek gerekiyor.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.