Misfit Shine’nin Büyük Sorunu Devam Ediyor

Misfit Shine 2’de yaşanan kayış sorunu ve tracker’in kayışından sürekli çıkma sıkıntısının ilk versiyona göre güncellenmesine rağmen geçmemesi kafalarda soru işareti bırakmaya devam ediyor.

Ucuz akıllı bileklik modelleriyle kullanıcıların tercihi olan Misfit, büyük umutlarla satışa sunduğu Shine 2’de yaşanan kayış sorununu gidermeye çalışıyor.

Kullanıcıların yoğun şikayetlerine maruz kaldıları ürünün ilk versiyonunun ardından piyasaya sunulan Shine 2 modelinde de aynı sorunun yaşanması büyük hayal kırıklığı yaratmış durumda. Konuyla ilgili yaşanan sıkıntıları ardından firma tracker’in kayışa nasıl takılacağını gösteren bir video yayınlasa da kafalardaki soru işaretleri yine de azalmadı.

Bunu da Oku: Misfit Yeni Aktivite Takipçisi Ray’i Duyurdu!

Şirketin önemli bir yetkilisinin yaptığı açıklamada ürünün kullanıcılara ön kurulumlu şekilde gideceğini belirterek Shine 2’nin öncekinden daha güvenli olduğunu ifade etti.

Bilindiği gibi Misfit yakın zamanda ünlü İsviçreli saat markası Fossil tarafından satın alınmıştı. Bu kadar kullanıcı şikayetlerinin olduğu ürün ile ilgili Fossil‘in nasıl bir yol izleyeceği ise şimdiden merak konusu olmuş durumda.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Lemi Çalığ

İnternet Gazeteciliği mezunu, teknolojisever, sporsever ve araştırmasever.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.