Moto 360’ın İlk Reklamı Yayınlandı!

Motorola, akıllı saati Moto 360 için ilk reklam videosunu yayınladı. Moto 360 için yayınlanan videoda ürünün çizim halinden, satıştaki haline kadar ki süreç anlatılıyor. İşte, Moto 360’ın ilk reklamı.

Akıllı saatlerin belki en iyisi diyemeyiz ancak en çok konuşulanı ve dikkat çekeni diyebileceğimiz bir ürün var ise o da Motorola Moto 360‘dan başkası değildir. Bu başarının sebebi ise yuvarlak ekrana sahip ilk akıllı saat olmasından kaynaklanıyor dersek yanılmayız. Haliyle bu başarıyı daha da artırmak isteyen Motorola, ürünün ilk reklam videsounu yayınlayarak yeni bir adım daha attı.

Moto 360 için yayınlanan videonun içeriği ürünün ilk çizim aşamasından şuan piyasadaki haline kadar ki geçen süreyi anlatıyor. “Time for a modern timepiece.” yani “Modern bir kronometre için saat.“başlığı ile açılan reklamda sürekli dönen bir ortam ve bu ortamda da saat hakkında bazı bilgiler yer alıyor. Reklamda, Moto 360‘ın paslanmaz bir gövdeye, çizilmez bir cama ve hakiki deriden yapılmış bir kordona sahip olduğunun altı çizilirken akıllı telefona gelen bildirimleri gösterebilme ve sesli yön tarifi gibi özelliklerinin de bulunduğu gösteriliyor.

Kablosuz şarj özelliği ya da yuvarlak ekran gibi  spesifik özelliklerin vurgusu yapılmadan hazırlanan bu reklamda Moto 360 biraz daha sempatik bir hale getirilmiş diyebiliriz. Bakalım Motorola’dan Moto 360 için yeni reklam içerikleri ne zaman gelecek.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.