LG’den 3G’li Yeni Bir Akıllı Saat Geliyor

LG’nin 3G bağlantısına sahip yeni bir akıllı saat üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. 3G’ye sahip bu yeni akıllı saat diktörtgen bir tasarıma sahip. İşte, LG’nin yeni akıllı saatinden ilk bilgiler.

Mobil cihazlar arasında kendine sağlam bir yer arayan LG, giyilebilir teknolojilere yatırım yapmayı da unutmuyor. Hali hazırda iki adet akıllı saati bulunan LG‘nin yeni bir akıllı saat üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. Gelen bilgilere göre yeni akıllı saat 3G bağlantısına sahip ve dikdörtgen bir tasarımı var.

LG‘den gelen test belgeleri sayesinde ortaya çıkan yeni saat Anroid Wear işletim sistemi ile gelecekken belgelerde ürünün CDMA teknolojisi içerdiği belirtiliyor. Bu teknoloji ise ürünün sadece bir sim kart ile çalışacağı anlamına gelirken belgelerde de zaten ürünün Amerika‘lı operatör Verizon için geliştirildiği yer alıyor.

lg yeni akıllı saat

Akıllı saat otoritelerinin bir kısmı bu ürünün gerçekten sadece Verizon için üretilmiş olabileceğine inanırken bir kısmı da ürünün herkesin kullanabileceği şekilde normal bir versiyonunun da kısa sürede duyulacağını söylüyor. Yine bu kesim ürünün Samsung’un 3G’li akıllı saati Gear S için bir rakip olarak piyasaya sürülmek istendiğinin altını çiziyor.

LG‘nin ikinci akıllı saati G Watch R, Motorola Moto 360 benzeri bir yapıya sahip ve yuvarlak bir tasarıma sahipti. Bu alanda Motorola ile rakip olan LG bakalım yakın zamanda Samsung ile de rakip olacak mı.

 

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.