TomTom’dan Golfçü’lere Özel Akıllı Saat

TomTom sadece golçülere özel geliştirdiği akıllı saati Golfer’ı duyurdu. Skorları, top mesafesini ve saha bilgilerini gösterebilen TomTom Golfer, 325 dolarlık fiyat etiketine sahip.

Adını navigasyon cihazları ile duyduğumuz TomTom bu seferde giyilebilir teknoloji işine el attı. Golf oynayan kişilere özel bir akıllı saat geliştiren TomTom, bu kategoride de GPS özelliği bulunan TomTom Golfer‘ı duyurdu.

TomTom Golfer akıllı saati golfçülere bir çok alanda yardım edecek bir cihaz olarak tasarlanmış. Golf sahalarında kullanıcının nerede olduğunu ve gitmesi gereken deliğe ne kadar mesafede olduğunu gösterebilen TomTom Golfer, vuruştan sonra da topun deliğe olan mesafesini gösterebiliyor. Rakipler ile birlikte vuruş skorlarını üzerinde tutan ve gösterebilen ürün aynı zamanda içerisinde 34 binden fazla ders içeriği de barındırıyor.

Golf oynayan kişiler için kişisel bir asistan diyebileceğimiz TomTom Golfer tek bir şarj ile 10 saatten fazla ayakta kalabiliyor. 144 x 168 piksel ekran çözünürlüğüne sahip ürün 53 gram ağırlığındayken 50 metreye kadar da su geçirmiyor. Önümüzdeki ay itibari ile satışa sunulacak olan Golfer, 325 dolarlık bir fiyata sahip.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.