Müzik Dinlemenin Şekli De Değişiyor

Giyilebilir teknoloji ürünleri müzik dinlemenin şeklini de değiştirmeye başlıyor. Çalan şarkının bas bölümlerini bu ürünle daha etkili hissedebilmeniz mümkün olacak…

Giyilebilir teknoloji müzikseverleri de unutmamış durumda. Geliştirilen yenilikler sayesinde müzik dinlemenin keyfi de şekli de değişmeye çoktan başlamış durumda.

Kickstarter‘da görücüye çıkan yeni ürün giyilebilir subwoofer adıyla meraklılarına duyuruldu. Müzik dinlerken yaşadığınız bas deneyimini çok daha yakından ve etkili şekilde hissedeceğiniz ürün akıllı saat formunda ve bileğinize takılıyor. LoSound Engine adı verilen özel titreşim motoru ile özel titreşimlerle 10 ila 250 Hz frekansında titreşimleri hissetmenizi sağlıyor.

Bunu da Oku: Böbrek Hastalarını Diyalizden Kurtaracak Giyilebilir Böbrek

Basslet adı verilen bu giyilebilir subwoofer, yanında bir adet verici ile size geliyor ve müzik dinlerken bu alıcı size dinlediğiniz şarkının bas kısımlarını daha etkili hissedebilmenizi sağlıyor. Sadece müzik dinlerken değil oyun oynarken veya dışarıda sesini algılayabildiğiniz herşey ile kullanabileceğiniz ürün kısa zamanda dikkatleri üzerine çekmiş durumda.

Kısa süre içerisinde beklenen destek rakamına ulaşan ürünün herşey yolunda giderse Aralık ayında piyasaya sunulacağı belirtiliyor. Bu ürüne destek vermek istiyorsanız cebinizden çıkartmanız istenen para ise 129 euro…

Videoda Basslet’in çalışma prensibini ve tanıtımını izleyebilirsiniz…

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Lemi Çalığ

İnternet Gazeteciliği mezunu, teknolojisever, sporsever ve araştırmasever.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.