Nike tasarımlı Apple Watch Series 2’nin Çıkış Tarihi Belli Oldu

Apple’ın son etkinliğinde görücüye çıkan ve Nike işbirliği ile gerçekleştirilen Nike+ akıllı saatlerin piyasaya çıkış tarihleri ve fiyatı resmiyet kazandı.

Apple’ın akıllı saati ile birlikte tanıtılan ve Nike ile işbirliğinden doğan Nike+ model Apple Watch Series 2‘nin satışa çıkacağı tarih açıklandı.

Nike+ Apple Watch Series 2’nin normal Apple Watch Series 2‘den farkı ise Nike tarafından geliştirilen özel bir uygulaması olacak. Diğer tüm özellikleri Apple Watch Series 2 ile aynı olacak olan Nike+ akıllı saatin açık havada gerçekleştirilecek etkinlikler için de uygun olduğu belirtiliyor.

GPS takip, koşu takibi, su geçirmezlik, su altında 50 metreye kadar dayanıklılık gibi özellikler Nike+ akıllı saatin tercih edilmesinde büyük rol oynayacağa benziyor.

apple-watch-nike-8

Bunu da Oku: En Doğru Aktivite Takibini Apple Watch Yapıyor

İki farklı boyut ve 4 farklı kayış seçeneği ile gelecek olan Nike+ akıllı saatin sporculara yönelik kolaylıkları da olacağı belirtiliyor. Bu kolaylıklar arasında delikli kayışı sayesinde nefes alan bir kayışının olacağı, Nike+ Run Club uygulaması ile kendisine özel sosyal medya ağının bulunacağı ve yoğun ışık veya güneş altında daha rahat görülebilecek bir ekran aydınlığına sahip olacağı belirtiliyor.

Sportif görünümü ile tercih sebebi olabilecek olan Nike+ akıllı saatin watchOS 3 işletim sistemi ile birlikte geleceği belirtiliyor. 28 Ekim’de satışa çıkacağı açıklanan akıllı saatin fiyatı 369 dolardan başlayan fiyatlarla satışta olacak.

apple-watch-nike-6

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Lemi Çalığ

İnternet Gazeteciliği mezunu, teknolojisever, sporsever ve araştırmasever.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.