Oculus Rift kullanıcılarına Valkyrie Sürprizi

VR dünyasının en çok sevilen oyunlarından EVE: Valkyrie, artık Oculus Rift VR gözlük ile ücretsiz verilecek.

Sanal gerçeklik aleminin en dikkat çeken oyunlarından EVE: Valkyrie, Oculus Rift ile kullanıcıları sevindiren bir birlikteliğe imza attı. Yapılan açıklamada, 2016 yılı öncesi verilen erken siparişlerde, EVE: Valkyrie oyununun kullanıcılara ücretsiz gönderileceği ifade edildi.

Oculus Rift VR gözlükle entegre olarak çalışabilen EVE: Valkyrie oyunu, sanal gerçeklik alanında en başarılı bulunan oyunlardan biriydi. Oculus Rift kullanıcıları tarafından çok başarılı bulunan oyunun 2016’da kullanıcılara ücretsiz ulaşacak olması ise VR gözlük kullanıcıları tarafından mutlulukla karşılandı. Oyunun Oculus Rift ile bu kadar çok anılmasının ardından iki şirketin bir araya gelmesini sürpriz olarak karşılamamız ise imkansız.

Bunu da oku: Oculus Rift’in sistem gereksinimleri açıklandı

Öte yandan Valkyrie oyununun Playstation VR versiyonunda da olacağı şirket yetkilileri tarafından açıklandı. Satışa sunulacağı tarih daha önceden 2016 olarak belirlenen Play Station VR’ın Valkyrie için nasıl bir farklılık yapacağı da merakla bekleniyor.

VR gözlüklerin 2016 yılını sallaması beklenirken gelen haberler kullanıcıları fazlasıyla heyecanlandırmaya yetiyor. Birbiri ile arka arkaya çıkması beklenen sanal gerçeklik gözlüklerinin teknolojinin en heyecan verici gelişmesi olduğu kesin. Ayrıca büyük firmalar dışında bağımsız çalışan uygulama geliştiricilerinin VR pazarında nasıl uygulamalar üreteceği de merakla beklenen konulardan.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Lemi Çalığ

İnternet Gazeteciliği mezunu, teknolojisever, sporsever ve araştırmasever.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.