PlayStation VR ile Birlikte Çıkacak Korku Oyunu

Play Station’ın sanal gerçeklik gözlüğü PS VR 13 Ekim’de satışa çıkacak. Ürün ile birlikte piyasaya sunulacak oyunlar arasında çok çeşitlileri var ancalk geçtiğimiz gün tanıtımı yayınlanan korku oyunu oldukça ürkütücü görünüyor…

Play Station’un sanal gerçeklik ile ilgili çalışmaları artık son noktasına gelmiş durumda. Play Station VR ve Play Station 4 için geliştirilen korku oyunu ünlü oyun konsolu ile aynı anda piyasaya sürülecek.

Play Station 4 ve Play Station 4 Pro için geliştirilen sanal gerçeklik gözlüğü PS VR 13 Ekim tarihinde raflardaki yerini alacak. Play Station VR’ın çıkışı ile birlikte aynı zamana yetiştirilen oyunlardan birisi de Here They Lie isimli oyun oldu.

Bunu da Oku: PlayStation’a İlk VR Araba Simulasyonu Driveclub İle Geliyor

Korku öğelerini sonuna kadar kullanan ve sanal gerçeklik deneyimi ile birlikte iki kat daha fazla gerçeklik hissettirecek oyunun tanıtım videosu yayınlandı. Yayınlanan video kısa zamanda on binlerce kişiye ulaşırken bir çok kesim tarafından oyun merak yarattı.

Tangentlemen tarafından yaratılan oyunda korku öğeleri ile bezenmiş bir hikaye yaşatılmaya çalışılacak. E3 2016’da ilk kez görücüye çıkan oyunun çıkış gününün netleşmesi de oyunseverlerin merakını gidermiş oldu.

Birbirinden ilginç yaratıkların ve ürkücütücü mekanların görüldüğü tanıtım videosunu yukarıda izleyebilirsiniz.

landscape-1458133143-playstation-vr-woman-holding-controls

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Lemi Çalığ

İnternet Gazeteciliği mezunu, teknolojisever, sporsever ve araştırmasever.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.