Akıllı Bileklik Microsoft Band 2 Artık Daha Akıllı

Microsoft’un akıllı bileklik piyasasındaki başarılı hamlesi Band 2 artık daha da akıllı!.

Akıllı bileklik pazarında Band 2 isimli ürünü ile yer edinen Microsoft, yeni geliştirdiği güncelleme ile kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlıyor.

Yapılan açıklamada Microsoft’un Band 2 fitness bilekliğinde artık müzik kontrol sisteminin yanında harekete duyarlı hatırlatmalar ve egzersiz çalışmaları bölümünün güncellendiği belirtildi.

Band 2‘nun yeni güncellemesinde akıllı telefonunuzda kullanılan herhangi bir uygulamada çalan müziği duraklatıp, başlatabilme ve sesi seviyesini istediğiniz gibi ayarlayabilme şansı bulunacağı belirtildi.

Bunu da oku: Microsoft, Cortana ile Yeni Bir Giyilebilir Ürün Geliştiriyor!

Akıllı bileklikte ayrıca harekete duyarlı uyarıların olacağı da belirtildi. Örneğin, fitness çalışmanız sırasında dinlenme sürenizi uzattığınızda ekranda tekrar çalışmaya başlamanız gerektiğini belirten uyarılar bulunacak. Ürünü bu güncelleme ile rakiplerinden ayıran en önemli özellik ise hatırlatmalar konusunda olacak. Band 2’da dinlenme süreleri ve çalışma süreleri arasındaki periyodlar detaylı şekilde ayarlanabilmekte.

Bileklik sayesinde ayrıca yakılan kaloriden ağırlık kaldırmaya, mekikten kalp atış hızı ölçmeye kadar bir çok özelliğin takibi de düzenlenerek geliştirildi. Öte yandan kendinize göre belirlediğiniz egzersizinizi de bilekliğe tanıtmanız mümkün.

Son olarak güncellemenin sadece Microsoft Band 2 bilekliği için geçerli olacağını hatırlatalım. Microsoft’un ilk akıllı bilekliği Band ile ilgili herhangi bir güncelleme olup olmadığı ile ilgili bir açıklamanın yapılmadığını da belirtmiş olalım.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Lemi Çalığ

İnternet Gazeteciliği mezunu, teknolojisever, sporsever ve araştırmasever.

4 comments

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.