Eski Pebble Modelleri için Timeline Arayüzü Geliyor!

Pebble’ın Time serisi akıllı saatleri ile birlikte kullanmaya aşladığı yeni saat arayüzü Timeline kısa süre sonra Pebble ve Pebble Steel için de yayınlanacak.

Akıllı saat pazarının iddialı oyuncularından biri olan Pebble en son Kickstarter üzerinde rekor kırarak hayata geçirdiği akıllı saati Pebble Time‘da Timeline ismini verdiği bir arayüz duyurmuş ve bu arayüz epey dikkat çekmişti.

Bunu da Oku : Pebble Time Modellerine Ödeme Sistemi Geliyor!

Timeline’ı Pebble Time Steel ve Pebble Time Round modellerinde de sunan firma bunun ardından eski akıllı saat modelleri Pebble ve Pebble Steel kullanıcıları için de Timeline arayüzünün geleceğini açıklamıştı. Nihayet beklenen oldu ve Pebble eski akıllı saat modelleri için Timeline’ın beta olarak duyurdu.

Pebble marka akıllı saatler için geçmiş, şimdiki ve gelecek zaman olarak bildirimleri, yapılanları, etkinlikleri ve uygulamalardan gelen özellikleri gösteren Timeline arayüzü beta programının bitmesinin ardından bundan böyle Pebble ve Pebble Steel akıllı saatlerde de kullanılacak.

Beta versiyon şuan için sadece Android kullanıcıları için açıkken yakın zamanda iOS kullanıcılarına da sunulacak. Timeline arayüzünün son versiyonu ise bu ay sonunda tüm kullanıcılara ulaşmış olacak.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.