Pebble, KiskStarter’da 20 Milyon Doları Geçti!

Renkli ekranlı akıllı saati Pebble Time için 500 bin dolarlık hedef ile yola çıkan Pebble, KickStarter üzerinde birçok rekor kırarak 20 milyon dolarlık bir fon elde etti.

Pebble‘ın 24 Şubat tarihinde KickStarter üzerinden başlatmış olduğu fon toplama etkinliği ile öğrendiğimiz renkli ekranlı akıllı saati Pebble Time, 20 milyon dolardan fazla bir fon elde etti. Bu fonun içerisinde çelik kasalı Pebble Time Steel‘in de katkısı büyük. Aynı zamanda bu tutar bir KickStarter rekoru.

Bunu da Oku : Renkli Ekranlı Pebble Time Tanıtıldı!

Pebble Time için 500 bin dolar hedef ile fon toplamaya başlayan Pebble, 35 dakikadan kısa bir süre içerisinde 1 milyon barajını, 48 saat içerisinde 10 milyon barajını ve 72 saat içerisinde de 13 milyon barajını geçerek KickStarter üzerinde ne kadar rekor varsa kırdı.

Bu sürelerden yaklaşık 10 gün sonra yeni akıllı saatin çelik versiyonu olan Pebble Time Steel‘de KickStarter üzerinden duyuruldu ve fon toplama tekrar hareketlendi. 28 Mart itibari ile fon toplama süresi bittiğinde Pebble’ın toplam fonu 20 milyon doları geçti ve şuan net rakam 20,338,986 dolar. Bu fon için bağış yapan kişi sayısı ise toplamda 78.481.

Bu da lazım : Pebble Time Steel Duyuruldu!

Pebble fon toplama işlemi bittikten hemen sonra bağış yapan kişilerin ürünlerini kısa süre içerisinde yollayacaklarını açıklarken Pebble Time için yeni görsellerde yayınladı. Bunun dışında geliştiricileri için Timeline SDK’sını da yayınlayan Pebble, ürünlerin 30 metreye kadar suya dayanıklı olduğunu da sürpriz olarak belirtti.

Yeni Foto Galeri : Pebble Time ve Pebble Time Steel!

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.