Pebble’a Kablosuz Şarj İmkanı TYLT VÜ

Teknolojik aksesuar çözümleri sunan TYLT VÜ isimli modeli ile Pebble akıllı saatler için kablosuz şarj ünitesi fikrine Kickstarter’da bağış topluyor.

Büyük ilgi gören Pebble akıllı saatler için kablosuz şarj ünitesi tasarımı yapıldı.

Kablosuz şarj üniteleri konusunda uzman TYLT firması, Kickstarter‘da tasarımını gerçekleştirdiği Pebble akıllı saatler için yapılan wireless şarj ünitesive kalp hızı izleme monitörü için bağış toplamaya başladı. Yeni nesil kalp hızı sensörü ile birlikte kablosuz şarj edebilme özelliği sunan ve TYLT VÜ ismi verilen ürün ayrıca beraberinde koruyucu kılıfını da kullanıcıya sunarak benzersiz bir ürün tasarımı gerçekleştirmiş durumda.

Tam şarjı bitmiş Pebble akıllı saatinizi 2 saatte tam şarja ulaştıran bu kablosuz şarj ünitesi, Kickstarter’da satışa sunulabilmesi için şuana kadar 74 bin dolar toplamış durumda. Hedefin tutturulması için 100 bin dolar hedef koyan firmanın ürünü ayrıca saatin diğer özelliklerinin de görüntülenebilmesini desağlıyor.

Son belirlenen rakamlara göre 39 dolardan satışa sunulması planlanan bu ürüne hedeflerin tutturulması halinde ön spiariş imkanı da sağlanacağı ifade edildi.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Lemi Çalığ

İnternet Gazeteciliği mezunu, teknolojisever, sporsever ve araştırmasever.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.