HP’den Kadınlara Özel Swarovski’li Akıllı Saat

Teknoloji devi HP, ünlü Amerikan tasarımcı Isaac Mizrahi ile birlikte kadınlara özel üzerinde swarovski kristallerin yer aldığı bir akıllı saat geliştirdiğini duyurdu.

Akıllı saat pazarında “Engineered by HP” programı ile yer alan HP geçtiğimiz hafta dünyanın 5. büyük saat üreticisi Titan ile birlikte geliştirdiği akıllı saati Titan Juxt‘u duyurmuştu. HP şimdi ise aynı program içerisinde ünlü Amerikan tasarımcı ve aynı isme sahip şirketi Isaac Mizrahi ile kadınlara özel yeni bir akıllı saat daha duyurdu.

Bunu da Oku : Titan Juxt Akıllı Saat HP Desteği İle Duyuruldu!

Isaac Mizrahi markasını taşıyan bu akıllı saat için en kaba tabirle Titan Juxt’un kadınlara özel versiyonu diyebiliriz. Klasik bir tasarıma sahip olan bu ürünün akıllı olmasını sağlayan özellikleri ise üzerinde bulunan ekranı ve fitness takibi yapılmasını sağlayacak ivmeölçer ve pedometre gibi sensörler.

Akıllı saat bu sayede atılan adım, yakılan kalori ve gidilen mesafe gibi bilgileri ölçebilirken bu bilgileri ekranı üzerinden gösterebiliyor. iOS ve Android ile entegre bir şekilde çalışabilen ürün Bluetooth bağlantısı üzerinden akıllı telefonlardan gelen aramaları, mesajları ve e-postaları gösterebiliyor. Ayrıca akıllı saat 5 güne kadar da batarya ömrü sunuyor.

Swarovski kristallerle kaplanmış bir çerçeveye sahip olan Isaac Mizrahi akıllı saatin gümüş ve altın renkli paslanmaz çelik kasalı iki farklı modele sahip. Siyah, beyaz, pembe, mavi ve gri renkte kayış seçenekleri de bulunan ürünün fiyatı ise 250 dolar. Ürünü HP’nin kendi sitesinden almak mümkün.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Erman Elmalı

Yurt Dışı alışveriş üstadı olan Erman yeni ürünler kadar kıyıda köşede kalmış teknoloji ürünlerinin de bağımlısı. Giyilebilir ürünlere ayrı bir ilgisi var, Bilgisayar Mühendisi adayı.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.