Resident Evil VR Demosu Yayınlandı!

E3 2016’da Play Station VR platformunda yayınlanacağı açıklanan Resident Evil’in demo tanıtımı yayınlandı.  Oyunun piyasaya sürüleceği tarihten önce deneme aşaması olan versiyon şindiden büyük heyecan yaratmış durumda.

Sanal gerçeklik tabanlı yeni çıkan oyunları sizlere duyurmaya devam ediyoruz. Bu yılın başlarında tanıtılacağı belirtilen ünlü hayatta kalma oyunu Resident Evil’in sanal gerçeklik versiyonu ile ilgili ilk tanıtım videosu yayınlandı.

Play Station VR destekli olarak oyunseverlerin beğenisine sunulacağı daha önce açıklanan Resident Evil‘in sanal gerçeklik versiyonunun demosunun ilk tanıtımı yayınlandı. Kitchen adı verilen sanal gerçeklik demosu oyunun gerçekçiliğinin yanında kullanıcıların potansiyel tepkilerini de gözler önüne sermeyi başardı.

Gerçekçilik ve gerilim türünü yansıtmaya çalışacak olan oyunun tanıtımı gerçekleştirilecek demosunun piyasaya sunulacağı tarih 13 Ekim. O tarihten önce bazı kullanıcılara oyunu Play Station VR ile deneyimleme şansı verilen görüntüler ilgiyle takip edildi.

Bunu da Oku: Nvidia’dan Karnaval Gibi Sanal Gerçeklik Oyunu

13 Ekim’de piyasaya sürülecek olan demo versiyonun korku öğelerini ne kadar fazla taşıdığının yanında oynanabilirliği ve sanal gerçeklik ile olan uyumu da yayınlanan tanıtım videosunda dikkatlerden kaçmadı.

Bilindiği gibi oyunun sanal gerçeklik tabanlı olarak Play Station VR’da yer alacağı E3 2016’da açıklanmıştı. Oyunun hastaları piyasaya sunulacak tarih olan 24 Ocak 2017’yi çoktan beklemeye koyuldu ancak yayınlanan Kitchen isimli video hasretleri biraz dindirdiği kadar oyunu oynam isteğini de tavan yaptı.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Lemi Çalığ

İnternet Gazeteciliği mezunu, teknolojisever, sporsever ve araştırmasever.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.