Samsung Gear Fit 2 Türkiye’de Satışa Çıktı!

Samsung’un en yeni akıllı bilekliği Gear Fit 2 nihayet ülkemizde de satışa sunuldu. İşte, Gear Fit 2’nin Türkiye fiyatı.

Samsung’un Haziran başında tanıtımını yaptığı en son akıllı bilekliği Gear Fit 2 bilindiği üzere Amerika ve 180 dolar gibi bir fiyat ile Avrupa ülkelerinde satışa sunulmuş ancak Türkiye’de satışa sunulmamıştı. Merakla beklenen duyuru Nihayet Samsung cephesinden geldi ve Gear Fit 2 artık resmi olarak ülkemizde de satışa sunuldu.

Bunu da Oku : Samsung Gear Fit 2 Tanıtıldı!

Teknik özelliklerine bakıldığında akıllı bileklik 1 GHz’lik çift çekirdekli bir işlemciye, 512 MB RAM‘e, 4 GB depolama alanına ve 200 mAh‘lik bir bataryaya sahip. Ekran olarak 216 x 432 piksel çözünürlüklü 1,5 inç kavisli Super AMOLED bir ekrana sahip olan Gear Fit 2 nabız ölçer, ivmeölçer, jireskop, barometre gibi sensörlere sahipken Bluetooth 4.0 ve GPS teknolojisini de kullanıyor.

Tüm bu özellikleri ile oldukça güçlü bir aktivite takip cihazı olan Gear Fit 2 sunduğu depolama alanı ve müzik özelliği sayesinde sadece bir müzik çalar olarak da kullanılabiliyor. 1.5 metrede 30 dakikaya kadar dayanabilen ürün 4 güne kadar da pil ömrü sunuyor.

Kimine göre geç, kimine göre tam yerinde bir zamanlama ile ülkemizde satışa sunulan Gear Fit 2’nin renk seçenekleri arasında siyah, mavi ve pembe yer alıyor. Ürünün Samsung ve perakende mağazalarındaki satış fiyatı ise 599 lira olarak belirlenmiş durumda.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Mustafa Şevki Coşar

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi olan Mustafa, giyilebilir teknolojiye olan merakından Wearlogy'i kurdu. Şuan akıllı saat ve sanal gerçeklik alanlarında kafa yoruyor, ellemeyin.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.