Türk Tasarımcılardan AMOLED Ekranlı Kolye Geliyor

Türk girişimciler ilginç bir giyilebilir teknoloji ürünü için fon toplamaya başladı. Büyük ilgi çekmesi beklenen ürün AMOLED ekranlı bir kolye…

Günlük yaşantıda kullanılır hale gelen giyilebilir teknoloji ürünlerine her geçen gün yeni örnekler çekiliyor. Bu kez Türk girişimcilerin ürettiği kişiselleştirilebilir kolye dünyada bir ilk olma özelliğini taşıyor.

Bisou Wear Kolye ismiyle kısa süre içinde Indiegogo üzerinde fon toplamaya başlayacak olan ürün şimdiden kısa süre içerisinde ilgi odağı olmuş durumda. Altın, koyu siyah ve gümüş renkleri bulunan AMOLED ekranlı kolyeler yaratıcılığınızı konuşturarak kişiselleştirmenize imkan sağlıyor.

Kolyeye isterseniz kendi yaptığınız, isterseniz binlerce fotoğraf ve gif formatlı görselleri kolyenizin modeli olarak tanımlayabilirsiniz. Bluetooth ile mobil cihazınızla eşleştirip uygulaması ile görseller yüklenebilen Bisou Wear Kolye sadece boynunuzda değil farklı şekillerde de kullanabilmenize olanak sağlıyor.

Bunu da Oku: Atasay Giyilebilir Teknoloji Ürünü Mücevherleri Satışa Sundu

İçinde bulunan mıknatısı sayesinde dizüstü bilgisayarınıza ya da herhangi farklı bir noktaya sabitleyerek ya da bileğinize sararak da bu ürünü kullanabilmeniz mümkün.

78600257757b1afbbbecc56.05858766

Üreticileri kaç farklı kombinasyon yapılabileceğini bile kullanıcıların kendi hayal gücüne bırakırken ürünün şimdiden onlarca fon sağlamaya hazır kuruluşlar olduğu belirtiliyor.

Ürün henüz fon toplamaya açılmadığı için Indiegogo üzerinde ürünün fiyatına ilişkin herhangi bir detay bulunmuyor. Konuyla ilgili ileriki dönemdeki gelişmeleri sizler için takip etmeye devam edeceğiz. Biz de Türk gençlerine çıktıkları bu yolda Wearlogy ailesi olarak başarılar diliyoruz…

Güncelleme: Ürün Indiegogo üzerinden 50 bin dolarlık hedef ile fonlamaya başlamış durumda. 130 dolar fiyatı bulunan Bisou’ya destek limiti 5 dolardan başlıyor. Buradan devam ederek ürüne destek olabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Lemi Çalığ

İnternet Gazeteciliği mezunu, teknolojisever, sporsever ve araştırmasever.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.