Samsung Gear S2 Uçuş Modu ile Güncellendi!

Samsung yuvarlak ekranlı şık akıllı saati Gear S2’ye yeni bir güncelleme yayınladı. Yeni güncelleme akıllı saate uçuş modu ve otomatik parlaklık gibi özellikler getiriyor.

Geçtiğimiz günlerde iOS desteğinin sonuna geldiği haberleri ile sevinen Samsung Gear S2 sahipleri ve meraklıları yeni bir güncelleme haberi ile sevincini katladı. Yeni güncelleme Gear S2 akıllı saate, uçuş modu, otomatik parlaklık ve saat ekranına fotoğraf ekleyebilme gibi özellikler sunuyor.

Bunu da Oku : Samsung Gear S2’ye iOS Desteği Tamamlanıyor!

Samsung’un Tizen işletim sistemi ile çıkardığı akıllı saati Gear S2 pazarda tutunabilmek için her geçen gün yeni özellikler ve uygulamalara kavuşuyor. Yeni gelen güncellemede getirdiği özellikler ile bu durumu doğruluyor.

83 MB boyutundaki bu güncellemenin getirdiği ilk özellik olan uçuş modu tıpkı akıllı telefonlardaki gibi çalışıyor ve aktif edildiğinde bağlantı seçeneklerini pasif hale getiriyor, akıllı telefondan gelen arama, mesaj ve diğer bildirimleri kapatıyor.

Güncellemenin getirdiği diğer bir yenilik ise artık kullanıcıların ana saat ekranına istediği fotoğrafı koyabilmesi oldu. Bu işlem ise Samsung Gear Manager uygulaması üzerinden yapılıyor ve uygulama üzerinden seçilen fotoğraf Gear S2 ekranına yerleşiyor.

Gear S2‘nin bu güncelleme ile kazandığı en kullanışlı yenilik ise ekran parlaklığını ortama göre otomatik olarak ayarlayabilecek olması. Gear S2 bu sayede fazla ışık gerekmeyen ortamlarda parlaklığı düşürerek batarya süresini uzatmış olacak.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Erman Elmalı

Yurt Dışı alışveriş üstadı olan Erman yeni ürünler kadar kıyıda köşede kalmış teknoloji ürünlerinin de bağımlısı. Giyilebilir ürünlere ayrı bir ilgisi var, Bilgisayar Mühendisi adayı.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.