LG Watch Urbane 2 LTE’nin İptal Nedeni Açıklandı!

LG’nin kalite problemi olduğu gerekçesi ile satışını durdurduğu akıllı saati Watch Urbane 2 LTE için nedenin tam olarak en olduğunu belirten yeni bir açıklama geldi.

Hücresel bağlantıya sahip ilk Android Wear‘lı akıllı saat olması bakımından Android Wear platformu tarafından sabırsızlıkla beklenen LG Watch Urbane 2 LTE geçtiğimiz hafta kalite problemleri var denilerek satıştan çekilmişti.

Bunu da Oku : LG Watch Urbane LTE 2 İptal Edildi!

Ön siparişte bulunan akıllı saati birçok kişi satın almış ve birçok kişide ürünü merakla beklerken ürünün sadece kalite problemi denilerek satıştan çekilmesi meraklılarını tatmin etmemişti. LG‘de bu durumun farkında olacak ki akıllı saati LG Watch Urbane 2 LTE için yeni bir açıklama daha yaptı.

Firmadan gelen açıklamaya göre başta da belirtildiği üzere üründe bir kalite problemi bulunduğu ve probleminde akıllı saatin ekranında olduğu belirtildi. Ekran kalitesinin istenilen düzeyde olmadığını belirten LG, akıllı saatin uzun süreli kullanımında ekranın problem çıkardığını ve bu durumunda kullanıcıları rahatsız edeceği düşünülerek ürünün satıştan çekildiğini açıkladı.

LG Watch Urbane 2 LTE‘nin ekran değişimi yapılıp yapılmayacağı ve tekrar satışa sunulup sunulmayacağı hakkında ise yine açıklama yapmayan LG bu durumu da önümüzdeki haftalarda netleştireceğini söyledi.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.