Sanal Gerçeklik Deneyimi Uygun Fiyatla Geliyor

Sanal gerçekliğin temeli 360 derece video çeken kamera piyasasına makul fiyatı ile giren Vuze, hem özellikleri hem de sundukları ile şaşırtıyor.

Teknolojinin son nimetlerinden olan 360 derece çekim yapabilen kameralar birer birer satışa çıkıyor ancak en önemli sorunlardan biri yüksek maliyetleri.

Piyasaya en ucuz 360 derece kamera sloganı ile giren Vuze, 800 dolarlık fiyatıyla bu deneyimi yaşamak isteyenlere hitap ediyor. Toplam 8 kamera ile 30 fps‘lik 4K video kaydedebilen Vuze, kolay kullanımı ile de dikkat çekiyor. Kendisine ait yazılımla çekilen 360 derece video üzerinde değişimler yapılabilmesine olanak sağlarken aynı zamanda hem ileri seviyede hem de basit kullanımı aynı anda sunabilmesiyle öne çıkıyor.

Bunu da Oku: Gear 360 İndirime Giderek Ön Siparişe Açıldı

Kamera ile birlikte aynı zamanda bir tripod, taşıma kılıfı ve kendine özel bir yazılımın da var olması kullanıcıların şimdiden dikkatini çekmiş durumda.

Ön siparişe açılan ürünün binlerce doların havada uçuştuğu 360 derece kamera pazarında 800 dolarlık fiyatıyla var olduğunu belirtelim.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Lemi Çalığ

İnternet Gazeteciliği mezunu, teknolojisever, sporsever ve araştırmasever.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.