Samsung Ucuz Akıllı Bilekliğini Satışa Çıkarıyor

Samsung giyilebilir teknoloji alanındaki ürün çeşitliliğini arttırmaya devam ediyor. Bu kez uygun fiyatlı fitness bilekliğini satışa sunuyor.

Samsung’un Charm adını verdiği ve sadece bayanlara hitap eden fitness bilekliği ile ucuz akıllı bileklik pazarına hızlı bir giriş yapması bekleniyor. Ekranı olmayan ve attığınız adımdan gidilen mesafeye kadar bir çok veriyi hafızasında saklayıp akıllı akıllı telefonlarınızdaki Charm by Samsung uygulaması ile istatistik şeklinde önünüze sunabiliyor. Telefona bağlı olmadan bile gün boyunca hafızasında bilgileri saklayabiliyor.

Bunu da Oku: Maçta Akıllı Bileklik Taktı Ceza Aldı

Samsung Charm ekranı olmamasına rağmen üzerindeki ince LED ışıklarla akıllı telefonunuza bildirim geldiğini, SMS ya da çağrı ulaştığında sizi uyarabiliyor. Işığı olmadan kullanıldığında gün batarya ömrü vaadeden ürün aşırı özellikli akıllı bilekliklere nazaran daha az özellik içeriyor ancak doyurucu bir yelpazeye sahip durumda. Samsung Charm, 3 farklı renk seçeneği ile ve şık tararımla kullanıcılarını beklemeye başladı.

Samsung Charm‘ın 40 dolarlık fiyatla satışa çıkacağı ve şimdilik Asya ve Avrupa‘nın bir bölümünde satışa çıkacağını ve kısa süre sonra tüm dünyada satılacağını hatırlatalım.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Lemi Çalığ

İnternet Gazeteciliği mezunu, teknolojisever, sporsever ve araştırmasever.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.