Spotify, Android Wear ile Buluştu!

Çevrim içi müzik servislerinden Spotfiy geçtiğimiz günlerde, kısa süre içerisinde Android Wear”lı akıllı saatlerdeki yerini alacağını duyurdu. Bu sayede Android Wear kullanıcıları bileklerinden de müzik dinleyebilecek.

Google geçtiğimiz günlerde düzenlediği Google I/O 2015 etkinliğinde, Android Wear uygulama mağazasında 4000 den fazla uygulama bulunduğunu ve Uber, Foursquare ve Citymapper gibi popüler uygulamaların da yakın zamanda Android Wear‘daki yerini alacağını duyurmuştu.

Bunu da Oku : Google I/O 2015’den Android Wear Detayları!

 

Ancak en son gelen haberlere göre bu eklenecek yeni uygulamalar arasında çevrim içi müzik servislerinden en popüler olanı Spotify da var olacak ki uygulama geçtiğimiz günlerde Haziran ayında Android Wear uygulama mağazasındaki yerini alacağını duyurdu. Spotify‘ın Android Wear’a gelmesi ile birlikte kullanıcılar bundan böyle akıllı telefonlara ihtiyaç duymadan bileklerinden de kolaylıkla müzik dinleyebilecek.

Google’ın yine I/O 2015 etkinliğinde Android Wear‘ın daha önce gelen Wi-Fi desteğini de tekrar duyurması kullanıcıların Spotify uygulamasını rahatlıkla Wi-Fi bağlantısına sahip her internet noktasında rahatlıkla kullanabileceğini gösteriyor. Sim kart yuvasına sahip ve 3G bağlantı özelliğine sahip olan ve olacak akıllı saatler ise herhangi bir bağlantı gerektirmeden Spotify üzerinden müziklerini kolayca dinleyebilecek.

mavi_indir

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.