Netflix’e Android Wear Desteği Geldi!

Netflix Android uygulaması Android Wear desteği ile birlikte güncellendi. Güncelleme sayesinde Netflix işlemleri Android Wear’lı akıllı saatlerden yapılabilecek.

Televizyonu internete taşıyan bir servis olan Netflix gelişimini sürdürmek için yeni adımlar atmaya devam ediyor. Netflix‘in bu gelişim için attığı son adım ise giyilebilir teknoloji ürünleri için oldu. Android uygulamasını güncellediğini duyuran Netflix, bu güncelleme ile birlikte artık Android Wear işletim sistemine sahip akıllı saatlerden yönetilebilecek.

Eğer Netflix üyeliğiniz var ve Android Wear’lı bir akıllı saate sahipseniz bundan böyle bileğinize, sana şu filmi öneriyorum ya da bu hareketini beğendim gibi bildirimler gelebilir. Gelen bildirimlere akıllı saatler üzerinden cevap da yazılmasına izin veren yeni özellik eğer akıllı saatiniz akıllı telefon ya da akıllı televizyon gibi bir ürüne bağlı ise Netflix üzerinden bir içerik açmanız artık an meselesi.

Netflix Android uygulaması güncellemesi ile Android Wear‘lı akıllı saatler şimdilik bildirim alabilme ve gönderebilme, gezinebilme ve istenilen içeriği başka bir cihaz için uzaktan açabilme gibi özellikler kazanmış durumda. Netflix için yakın zamanda da daha farklı özelliklerin Android Wear’a gelmesi bekleniyor.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.