Swatch’tan Tribün Taraftarlığını Ölçen Akıllı Saat

Ne kadar iyi bir taraftar olduğunuzu ölçmek ister misiniz? Akıllı saat pazarına uzun bir süre önce giren Swatch taraftarlara yönelik akıllı saatini piyasaya sundu…

Akıllı saatler bugünlerde yeni özelliklerin yanında ilgi çekici konseptler bularak taraftarların karşısına çıkmaya başladı. Taraftarlar için geliştirilen Swatch Touch Zero’nun hedefi ne kadar iyi bir taraftar olduğunuzu ölçebileceğiniz bir akıllı saat.

Voleybolculara yönelik olarak tasarlanan Touch One Two kullanıcılarıyla buluştu. Tribündeki taraftarların hoşuna gidebilecek özellikler ve tasarımı ile dikkat çeken Swatch Touch Zero Two saat özelliğinin yanında dokunmatik ekranı, taraftar uygulamalarını da içerisinde barındırıyor.

Bunu da Oku: Swatch, Tissot ile İlk Akıllı Saatini Duyurdu!

Taraftar, aktivite ve zaman olarak üç farklı fonksiyonda kullanabileceğiniz Swatch Touch Zero Two, kolunuzdayken kaç kez alkışladığınızı, ve meksika dalgası performansınızı ölçebiliyor. 0-999 arası puan ile tribünde ne kadar aktifseniz o kadar yüksek puan alabiliyorsunuz ve bu skorları dünya çapındaki insanlarla karşılaştırabiliyorsunuz.

Screenshot_2

Ürünün 4 farklı kayış seçeneği olduğunu da hatırlatalım…

Swatch Touch Zero Two‘nun aktivite modunda ise adım sayma, yakılan kalori gibi verileri yine puanlama sistemi ile değerlendirebilmeniz mümkün oluyor. Kendisize günlük puan sınırları koyabildiğiniz gibi kendinize bir antrenman programı çıkartabilmeniz de bu akıllı saatle mümkün oluyor.

Saati mobil uygulaması sayesinde rahatça kontrol edebilmeniz mümkün oluyor. Verileri bu mobil uygulama sayesinde değerlendirip görüntüleyebiliyorsunuz ve dünya çapında insanlarla karşılaştırabilme imkanınız doğuyor.

iOS ve Android uyumlu olan ‘nun fiyatı ise 400 TL olarak belirlenmiş. Şuanda Swatch mağazalarında bu akıllı saate kolayca erişmeniz mümkün.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Lemi Çalığ

İnternet Gazeteciliği mezunu, teknolojisever, sporsever ve araştırmasever.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.