Titan Juxt Akıllı Saat HP Desteği İle Duyuruldu!

Dünyanın 5. büyük saat üreticisi Titan, HP desteği ile Titan Juxt isimli akıllı saatini duyurdu. İşte, Titan Juxt akıllı saatin özellikleri ve fiyatı.

Popüler bilgisayar üreticilerinden HP giyilebilir teknoloji ürünleri için geçtiğimiz yıl başlattığı Engineered by HP programında çalışmalara devam ediyor. Bu porgram kapasımında ünlü saat üreticileri ile daha önce MB Chronowing ve Movado Bold Motion olarak iki farklı akıllı saat çıkaran HP şimdi de Hindistanlı saat üreticisi Titan ile bir işbirliği yaptı.

Bunu da Oku :HP, Bold Motion’u Tanıttı!

Dünyanın 5. saat üreticisi konumunda olan Titan yaptığı duyuru ile Titan Juxt isimli analog görünümde bir akıllı saat geliştirdiğini ve bu ürüne HP’nin Engineered by HP programı ile destek olduğunu açıkladı. Şık bir tasarıma ve klasik bir saat görünümüne sahip olan Titan Juxt akıllı saat kadranların altında bulunan ufak bir ekran sayesinde rakiplerinden ayrılıyor.

Bu ufak ekranı sayesinde akıllı telefonlardan gelen aramalar, mesajlar, uygulamalardan haberler gibi bildirimler gösterebilen Titan Juxt akıllı saat aynı zamanda atılan adım, yakılan kalori ve gidilen mesafe gibi aktivite takiplerini de yaparak bu ekran üzerinden kullanıcısına gösterebiliyor. iOS ve Android desteği bulunan Titan Juxt tüm bu bildirimleri titreşim özelliğiyle de destekliyor.

50 metreye kadar suya dayanabilen ve 5 güne kadar da pil ömrü sunan Titan Juxt akıllı saatin çelik, titanyum ve roze altın renk seçenekleri bulunuyor. Kahverengi ve siyah deri kayışları ile şıklığını tamamlayan akıllı saatin fiyatı ise 235 dolar ile 295 dolar arasında. Şuan için ön siparişte olan ürünün ilerleyen haftalarda kullanıcılara ulaşması bekleniyor.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Erman Elmalı

Yurt Dışı alışveriş üstadı olan Erman yeni ürünler kadar kıyıda köşede kalmış teknoloji ürünlerinin de bağımlısı. Giyilebilir ürünlere ayrı bir ilgisi var, Bilgisayar Mühendisi adayı.

2 comments

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.