HP Yeni Akıllı Saati Bold Motion’ı Tanıttı!

HP, Movado işbirliği ile geliştirdiği yeni akıllı saati Bold Motion’ı tanıttı. İşte, Movado Bold Motion akıllı saatin özellikleri ve fiyatı.

Ünlü bilgisayar üreticilerinden HP geçtiğimiz sene sonunda Micheal Bastian işbirliği ile klasik saat tasarımında bir ürün ile akıllı saat pazarına girmişti. HP’den yine benzer bir hamle geldi ve bu sefer de İsviçreli saat üreticisi Movado ile geliştirdiği yeni bir akıllı saat tanıttı.

Bunu da Oku : HP’nin Akıllı Saati MB Chronowing

MB Chronowing akıllı saatinde olduğu gibi bu akıllı saatinde de klasik saat tasarımını kullanan HP analog bir yapı ve dokunmatik olmayan bir ekran seçmiş. Tek bir saat ekranına sahip olan yeni akıllı saat, üzerinde bulunana LED‘ler sayesinde akıllı telefonlardan gelen bildirimler için uyarı verebiliyor. Bu uyarılar için gelen renk seçenekleri mavi ve beyaz olurken akıllı saat titreşim ile de uyarı verebilme özelliğine sahip.

Batarya ve aktivite takip!

Movado Bold Motion ismindeki bu ürün 44mm‘lik tek bir kasa seçeneğine sahip. Renk olarak şuan siyah ve paslanmaz çelik kasalı gri seçeneği bulunan Bold Motion aktivite takip özellikleri arasından adım ölçer özelliği bulunduruyor. Bu özellik içerisinde ise günlük hedef ve uygulama uyarıları bulunuyor. 50 metreye kadar suya karşı dayanıklı olan HP akıllı saat yaklaşık 1 haftalık bir batarya süresi sunuyor.

Fiyatı ve çıkış tarihi!

iOS ve Android uygulamaları ile entegre bir şekilde çalışan Movado Bold Motion akıllı saatin satış fiyatı 695 dolar olurken ürünün çıkış tarihi henüz belli değil. Hem HP’nin sitesinde hem Movado sitesinde yakında olarak belirtilen ürün için tahminler Aralık ayını gösteriyor.

1 2

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.