Asus ZenWatch 3 için Tanıtım Tarihi Kesinleşti

Asus merakla beklenen akıllı saati ZenWatch 3’ün tanıtım tarihini Twitter üzerinden paylaştı. İşte, akıllı saatin tanıtım tarihi.

Uzun süredir üzerinde konuşulan ve hayranları tarafından merakla beklenen Asus ZenWatch 3 geçtiğimiz hafta sızmış ve akıllı saatin nasıl bir tasarım ile geleceği ortaya çıkmıştı. Bunun ardından ürünün ne zaman tanıtılacağı soruları sıkça gelmeye başlamıştıki nihayet Asus cephesinden bu soruya bir cevap verildi.

Bunu da Oku : Asus ZenWatch 3 Çıkmadan Görüntüleri Sızdı!

Asus resmi Twitter hesabından paylaştığı bir görsel ile Asus ZenWatch 3‘ün 31 Ağustos tarihinde tanıtılacağını işaret etti. Tweet’in içeriğinde ise “İnanılmaz Geliyor” şeklinde bir görsel ve “Şimdi inanılmaz bir şey zamanı ” şeklinde bir ifade yer alıyor. Bu ifadelerin sebebinin ise ürünün daha önce sızıntısında da gördüğümüz yuvarlak bir tasarıma sahip olması diyebiliriz. Çünkü bundan önceki Asus akıllı saatler hep dikdörtgen tasarıma sahipti.

Asus ZenWatch 3 hakkında henüz teknik özellikler ve yazılımsal özellikler gibi özellikler bilinmiyor. Bununla birlikte ürünün güçlü bir donanım ve güçlü aktivite özellikleri ile geleceği tahmin edilirken akıllı saat pazarına bazı yenilikler de getireceği söylenenler arasında. Yani Asus her an ZenWatch 3 ile birlikte bazı sürprizler yapabilir.

IFA 2016 öncesi tanıtılıp IFA 2016 etkinliğinde sahnede olacak olan Asus ZenWatch 3 bakalım rakibi Samsung Gear S3 karşısında nasıl bir duruş sergileyecek.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Mustafa Şevki Coşar

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi olan Mustafa, giyilebilir teknolojiye olan merakından Wearlogy'i kurdu. Şuan akıllı saat ve sanal gerçeklik alanlarında kafa yoruyor, ellemeyin.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.