Ünlü İsimler ile Yeni Apple Watch Reklamları!

Apple, akıllı saati Apple Watch için ünlü isimler ile hazırladığı 15 saniyelik 8 yeni reklam yayınladı. İşte, yeni Apple Watch reklamları.

Apple’ın giyilebilir teknoloji pazarındaki tek ürün olan Apple Watch bilindiği üzere henüz yeni bir modele diğer bir değişle bir abiye sahip değil. O yüzden Apple belirli aralıklarla akıllı saati için tanıtım çalışması yaparak akıllı saatin satışını artırmaya çalışıyor. Firmanın dün yayınladığı reklam videoları ise bu durumun son örneği.

15, 30 ve 60 saniyelik kısa reklam videoları yayınlayan Apple akıllı saatin için de yine aynı zaman aralığını kullanarak 15 saniyelik 8 video yayınladı. Dün akşam itibari ile yayınlanan reklam videolarının en ilginç yanı ise bu sefer reklamlarda Alice Cooper, Nick Jonas, Jon Batiste ve Chloë Sevigny gibi ünlü isimlerin oynaması oldu.

Akıllı saatin spor, aktivite, bildirim ve iPhone entegresini ön plana çıkaran reklam videolarını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Erman Elmalı

Yurt Dışı alışveriş üstadı olan Erman yeni ürünler kadar kıyıda köşede kalmış teknoloji ürünlerinin de bağımlısı. Giyilebilir ürünlere ayrı bir ilgisi var, Bilgisayar Mühendisi adayı.

3 comments

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.