Vector Akıllı Saatlerin Şarjı 1 Ay Gidiyor!

Vector markası akıllı saat pazarına 1 aylık bir batarya ömrü sunan Luna ve Meridian isimli iki akıllı saati ile giriyor. İşte, şarjı 1 ay giden Luna ve Meridian’ın detayları.

İngiltere kökenli akıllı saat markası Vector akıllı saat pazarına iddialı bir giriş yapacağını tasarlamış olduğu akıllı saatlerin batarya ömrü ile açıkladı. Luna ve Meridian isimli iki farklı akıllı saat duyurun Vector, pazara hem yuvarlak hem de dikdörtgen tasarım ile aynı anda adım atacak.

Vector saat firmasının yaptığı duyuru da hem Luna‘nın hem de Meridian‘ın tek bir şarj ile 1 aylık bir kullanım sunacağı belirtildi. Bu akıllı saatlerden Luna yuvarlak tasarıma sahip ve 349 dolarlık bir etiketi var. Meridian ise dikdörtgen tasarıma sahip ve Luna’dan daha ucuz bir şekilde 199 dolar etikete sahip.

vector akıllı saat 2

Luna ve Meridian hakkında teknik özellik olarak çok fazla bilgi bulunmasa da akıllı saatlerin metal ve deri gibi birçok kayış seçeneğine sahip olacağı biliniyor. Aynı zamanda 50 metreye kadar suya dayanıklı olan Vector akıllı saatler atılan adım, yakılan kalori ve gidilen mesafe gibi aktivite takibi yapabiliyor.

Geceleri de uyku takibi yapabilen Vector akıllı saatler tüm bu bilgileri Android, iOS ve Windows Phone telefonlar ile uygulamaları üzerinden anlık paylaşabiliyor. Aynı zamanda akıllı telefonlardan bildirimlerde gösterebilen bu akıllı saatler üçüncü parti yazılım ve uygulama geliştirmeye de açık bir platforma sahip.

Piyasada bulunan birçok akıllı saatin problemi olan batarya ömrü Vector marka akıllı saatlerde gayet güzel bir şekilde çözülmüş. Özelliklerine bakıldığı zaman da iyi bir konumda olduğu görülen Vector saatler şuan ön siparişte. Ürünlerin hangi ülkelerde ne zaman satılacağı ise henüz bilinmiyor.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.