watchOS 2 Beta 5 Yayınlandı!

Apple Watch’un işletim sistemi watchOS’un ikinci versiyonu için beta 5 yayınlandı. İşte, watchOS 2 beta 5’in detayları.

Apple, Haziran ayının başında gerçekleştirdiği geliştirici etkinliği WWDC 2015‘de akıllı saati Apple Watch için işletim sisteminin ikinci versiyonunu duyurmuştu. Firma şimdi ise watchOS 2‘ye giden yolda işletim sisteminin beta 5 versiyonunu yayınladı.

Bunu da Oku : watchOS 2 Hakkında Her Şey!

Apple Watch geliştiricileri için yayınlanan watchOS 2 beta 5 versiyonu, Haziran ayında duyurusu yapılan bazı özellikleri şimdiden kullanıcıların beğenisine sunuyor. Sunulan bu özellikler arasında ise daha fazla kişiselleştirebilme başlığı altında bulunan Time-Lapse saat arayüzleri, müzik uygulaması için hızlı çal butonu ve eşleşilen iPhone’daki çalma listesinin yine tek butonla kontrol edilmesi ve oynatılabilmesi yer alıyor.

Önümüzdeki sonbaharda tam sürüme kavuşması beklenen watchOS 2‘nin beta 5 versiyonu şuan için sadece kayıtlı geliştiriciler tarafından indirilip test edilebilir durumda. Sistemin beta 5‘e güncellenmesi ise yazılım güncelleme bölümünden ve kablosuz ağ üzerinden gerçekleştirilebiliyor.

Apple Watch için watchOS 2 ile gelecek olan native uygulama geliştirebilme, yeni mesajlaşma seçenekleri ve gelişmiş Siri desteği gibi özelliklerin ise yeni bir beta ile mi yoksa tam sürüm ile mi geleceği ise henüz bilinmiyor.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.