Akıllı Analog Saat Nevo Yeniden Görücüye Çıktı

Fransız üretici Nevo, analog görünümlü akıllı saati ile yeniden hayatımıza giriyor. Bu kez 4 farklı tasarım seçenği ile…

2014 yılında kullanıcılarına merhaba diyen Nevo, o dönem bir hayli ilgi çeken analog fitness takip yardımcısı ve akıllı bildirimler iletebilen haliyle ortaya çıkmıştı. Bu kez dört yeni tasarımı ile ortaya çıkan Nevo, kullanıcılarını yeniden etkilemeye çalışacak.

Bunu da Oku: Titan Juxt Akıllı Saat HP Desteği İle Duyuruldu!

Indiegogo‘nun başarı hikayelerinden biri olarak piyasaya çıkan analog görünümlü bu akıllı saat, bu kez şekil değiştirmiş haliyle yeniden aramızda. Tertre, Saules, Lepic ve Ravignan modelleri ile şıklık yarışı yapan bu modeller, daha önce çıkan saat modeli ile aynı özellikleri taşıyor. Yeni koleksiyon eskisinden 0.6 mm daha ince olurken yine kullanıcılarına adım izleme, kalori hesaplama, mesafe hesaplama ve uyku düzeni hesaplamaya kadar bir çok özelliği sunuyor.

Fransız firması, saati analog yaparak pil ömründen büyük tasarruf etmeyi seçmiş ve tam bir şarj ile 3-6 ay arası kullanılabilmişti. Bu özellik yeni Nevo Balade Parisienne‘de de göze çarpıyor. Kolay su geçirmeyen ve yüzerken de kullanılabilen iOS ile de Android de sorunsuzca çalışabiliyor.

Şubat ayı sonunda piyasaya çıkacak olan bu analog akıllı saatler 169 dolar fiyat etiketirle satışta olacak.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Lemi Çalığ

İnternet Gazeteciliği mezunu, teknolojisever, sporsever ve araştırmasever.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz