Son Biohacker Eğlencesi Deri Altına LED

Northstar V1 adı verilen deri altına yerleştirilen LED ışıklar, biohackerlar arasında trend oldu…

İnsan-makine etkileşimi ve makinalarla arabağlantılar yapma isteklisi olarak tanımlanabilecek biohackerların geliştirdikleri yeni bir ürün büyük ilgi çekti.

Grindhouse Wetware isimli grubun bir ürünü olan ve Northstar V1 ismi verilen ve deri altına yerleştirilen yuvarlak yapılı bu modül ile bir anlamda ışıklı bir dövme sahibi oluyorsunuz. Tony Stark’ın ark reaktörü benzeri olarak tasarlanan Northstar V1’i gerçekten kanlı olabilecek bir operasyonun ardından elinizin üzerine yerleştirebilmeniz mümkün. Üzerindeki 5 kırmızı led ışığı 10 saniye yanabilen ve sonra tekrar bir mıknatıs yardımı ile yakabilmeniz ise mümkün olabiliyor. Bu silikon implantı bluetooth ile de eşleştirebilmeniz mümkün.

Bunu da Oku: Duygusal Bileklik ile Moraliniz Düzelecek

Son olarak Grindhouse Wetware üyelerinin yayınladığı kanlı video ile bir kez daha dikkat çekilen görüntüleri destekleyenler kadar desteklemeyenler de bulunuyor. Grup daha önceden yayınladıkları açıklamaların takibinde insan vücudunu biohack veya makinelere uyum sağlayabilmek için çalışmalar yapmayı sürdürüyor.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Lemi Çalığ

İnternet Gazeteciliği mezunu, teknolojisever, sporsever ve araştırmasever.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz