Massive Attack Albümden Önce Apple Watch’ta

Fantom uygulaması, Massive Attack severlerin yeni albüm çıkmadan önce oyalanacağı en önemli araç olacak.

Dünyanın önemli elektronik ve down tempo tarzında müzik yapan gruplarından Massive Attack 2016 sonunda çıkarması beklenen yeni albümü öncesinde ilginç girişime imza atıyor.

Ünlü İngiliz grubu, albüm çıkmasından önce genelde müzik gruplarının yaptığı gibi Spotify’dan albüm için birkaç şarkı atmak yerine bir mobil uygulama yayınladı. Bu mobil uygulamada yeni çıkacak şarkıların tamamını beğenimize sunmak yerine kalp atışlarınız, günün saati ve kamera veya hareketlerden yararlanarak şarkıları miksleyebilme olanağınız bulunuyor. Sadece iOS ve Apple Watch kullanıcıları için geliştirilen Fantom uygulamasında yaptığınız mikslemeleri ise Instagram veya Twitter üzerinden paylaşıp film rulonuza kaydedebilmeniz de mümkün.

Bunu da Oku: Spor ve Müzik Dinleme aynı cihazda

Kamerada görülenler ve kullanıcı hareketleriyle şarkıları değiştiren Fantom uygulamasında ayrıca dinleyeceğiniz şarkılar için günün saati ve kalp atışlarınız da etkili olabilecek. Örnek vermek gerekirse sabah 8’de yapabileceğiniz mikslemelerle gece 23:00’te yapacağınız mikslemeler farklı olacak.

Famtom uygulamasının iPhone 5s ve üzeri modellerde çalıştığını ve uygulamanın ücretsiz olduğunu da hatırlatalım.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Lemi Çalığ

İnternet Gazeteciliği mezunu, teknolojisever, sporsever ve araştırmasever.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.