Garmin Approach Yenilenerek Geldi

Akıllı saatlerin en çok kullanıldığı alanlardan birisi de golf sahaları oldu. Garmin’in yeni saati sayesinde artık golf oynamak daha da kolay olabilir.

Amerikan üretici Garmin, bu kez golfçüler için düşünülmüş akıllı saatini tanıttı.

Daha önce balıkçılık, denizcilik gibi farklı konsept ve özelliklerde saat çıkaran Garmin, bu kez ise Approach modelinin bir üst versiyonu S20 ile karşımızda. Önceki versiyonu büyük ilgi çeken saatin çok daha gelişmiş özelliklerle donatılarak yeniden kullanıcıların karşısına çıkması teknoloji meraklılarının ilgisini çoktan uyandırdı. 40 binden fazla yeni golf sahasını hafızasında tutan Approach S20 harita verilerinin yanında birkaç gizli özelliği ile de ilgi çekiyor.

Bunu da Oku: Golf Hastalarına Özel Kusursuz Bileklik

Firmanın ürün ile ilgili geliştirdiği en önemli özelliğin ise AutoShot, yani mevcut şartlarda topu deliğe sokabilmek için vurmanız gereken açı ve hızı size tarif edebiliyor.

Bir akıllı saatin yapabileceği en önemli özellikleri yerine getirebilen bu ürün, telefonunuz ile de uyumla çalışarak çağrılarınızı kontrol edebiliyor. Şık tasarımı ile benzerlerinden ayrılmayı da başaran The Garmin Approach S20 akıllı saatin Şubat 2016’da 200 euro civarı bir ücretle satışta olacağını hatırlatalım.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Lemi Çalığ

İnternet Gazeteciliği mezunu, teknolojisever, sporsever ve araştırmasever.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz