Guess Connect’e İki Yeni Model Daha

Ünlü moda markası Guess, Martian işbirliği ile geçen yıl çıkardığı Guess Connect’e iki farklı model alternatifi daha yarattı…

CES 2015’te işbirliklerini duyuran Guess ve Martian‘ın ortak çalışmaları Guess Connect, bir yıl aranın ardından Barcelona 2016‘da iki yeni ürününü açıkladı.

İki yeni Guess Connect modelinde gümüş renkli ve gök mavisi renklerin kullanıldığı görülürken tasarımların hem bayanlar hem de erkekler için farklı renklerde tasarımlar olacağı duyuruldu. 41mm’lik versiyonun kadınlar için olacağı ve erkekler için de 45mm‘lik siyah ve betaz modeller olacağı ifade edildi.

Bunu da Oku: Akıllı Saat Satış Sayısı İlk Kez İsviçreli Saatleri Geçti

Geçen yıl içinde Martian modülleri bulunan Guess markalı akıllı saatler piyasaya sürülmüştü. Üzerinde mikrofon olan ve Siri, Google Voice gibi sesli komutları akıllı telefonlarla eşleştirmede algılayabilen sistemlerin bu modelde de olacağı belirtiliyor.

Bu yeni iki Guess Connect modelinin 379 dolarlık fiyat etiketi ile satışa sunulacağı ifade ediliyor. Apple Watch’tan daha ucuz olan Guess Connect’in Nisan 2016‘da raflardaki yerini alacağı belirtiliyor.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Lemi Çalığ

İnternet Gazeteciliği mezunu, teknolojisever, sporsever ve araştırmasever.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz