Günlük Planlama Yapan Yarı-Akıllı Saat Geliyor

What Watch isimli oluşum, Kickstarter üzerinden topladığı bağışlarla yeni bir akıllı saat çalışması için yoğun bir destek görüyor.

Sık sık sitemizde de yer verdiğimiz Kickstarter‘ın ilgi çeken çalışmalarında bu kez What Watch‘un Calender Watch‘u hakkında bilgi vereceğiz. Yarı akıllı saat olarak nitelendirilen Calender Watch, diğer akıllı saatler gibi adım sayma, kalp atış hızı takibi ve benzeri özellikler yerine farklı bir yol izlemiş. Akıllı telefon yardımı ile kontrol edilebilen Calender Watch ile gün içerisindeki randevularınızı, işlerinizi ve yaptığınız şeylere ayırdığınız zamanı planlayabilmeniz mümkün olacak.

Bunu da Oku: Bir Saatle Dünyayı Kontrol Edebileceksiniz!

E-Paper adı verilen arka planı sayesinde değişebilen arayüzü sayesinde akıllı telefonunuz aracılığınızla yaptığınız planlamaları Calender Watch ile görüntüleyebileceksiniz. Üç farklı renk seçeneği olan Calender Watch Polar Beyaz, Aqua Mavisi ve Özel Siyah seçenekleri ile şıklık konusunda da bir hayli iddialı.

Orjinali analog bir saat olan Calender Watch, dokunmatik bir ekrana da sahip. 15 dakikalık dilimler halinde saatte yer alan boşluklara akıllı telefonunuzla programınızı girebiliyorsunuz. Withings ve Mondaine ortak yapımı şeklinde görülen akıllı saatin 180 euroluk promosyon günü sona ermiş olsa da 240 euroya edinebilmeniz mümkün. Şimdiden ödemeyi yapmanız halinde Eylül ayında ürün kapınıza kargolanabiliyor.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Lemi Çalığ

İnternet Gazeteciliği mezunu, teknolojisever, sporsever ve araştırmasever.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz