Maceracılar İçin Özel Tasarımlı Saat

Maceraseverlerin çok hoşuna gidecek bir akıllı saat tasarımı Garmin firması tarafından CES 2016’da duyuruldu.

Amerikan Garmin firması, yeni özellikleriyle donattığı ve özel kaslı tasarımıyla dikkat çeken asker konseptli modeli Tactix Bravo‘yu tanıttı.

CES 2016‘da duyurulan akıllı saat modelinde macerasever müşterilerine hedef kitle olarak belirleyerek oldukça dayanıklı ve dağ tırmanışından extreme sporlara kadar bir çok hareketli yaşam koşuluna uyumlu bir ürün çıkarttığını gösterdi.

Bunu da Oku: Garmin’den Google Glass Benzeri Akıllı Gözlük

Ekranı elmas benzeri bir malzeme ile safir lensten çerçeve ile karşımıza çıkıyor. Siyah, zeytin yeşili veya koyu gri renklerde kayış seçenekleri de mevcut olacak. Ekranda gizli yürütülebilecek operasyonel hizmetler için koordinatları alma, ışığı açmadan görülebilir ekran ve benzeri özellikler de mevcut olacak.

Garmin Tactix Bravo‘da ayrıca GPS özelliği de geliştirilmiş bir şekilde karşımıza çıkıyor. EXO anten sayesinde güvenilir koordinat yakalama ve GPS bilgisi verebilme yine bu saatin diğer özelliklerinden. Bunun yanında spor izleme özellikleri sayesinde aktivite takipçisi olarak da kullanabileceğiniz bu saat pil ömrü bakımından ise ortalama düzeylerde. Ultra ekonomi modunda 50 saate kadar çıkabilen bir bataryası mevcut.

Garmin Tactix Bravo 2016 yılında gerçek maceracılar için satışa çıkacak. İlk belirlenen satış fiyatı ise 699 dolar

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Lemi Çalığ

İnternet Gazeteciliği mezunu, teknolojisever, sporsever ve araştırmasever.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz