Garmin Yeni Akıllı Saati Forerunner 25’i Duyurdu!

Spor odaklı ürünler geliştiren Garmin yeni akıllı saati Forerunner 25’i duyurdu. Standart bir saat gibi çalışan Forerunner 25 GPS ve aktivite takip özelliklerine sahip.

Genel olarak spor odaklı ürünler üreten Garmin son zamanlarda yaptığı giyilebilir teknoloji ürünleri atağıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Giyilebilir ürün ailesinde birçok üyesi bulunan Garmin geçtiğimiz günlerde bu aileye Forerunner 25 isimli yeni bir ürün daha eklediğini duyurdu.

İki haneli Forerunner serisinin son üyesi ve en gelişmişi olan Forerunner 25 akıllı saat, diğer akıllı saatler gibi üzerinde dokunmatik bir ekran barındırmıyor. Siyah beyaz bir ekrana sahip olan Forerunner 25 akıllı saatin kontrolleri standart akıllı saatlerde olduğu gibi kenarlarda bulunan 4 buton yardımı ile yapılıyor.

garmin forerunner 25

Aktivite takipçisi olarak konumlandırılan Forerunner 25 kullanıcısının attığı adım sayısını, yaktığı kaloriyi, gittiği mesafeyi ve geçen süreyi gösterebiliyor. Tüm bu aktiviteleri GPS özelliği ile birlikte daha da güçlendiren ürün akıllı telefonlardan gelen arama, mesaj ve e-posta gibi bildirimleri de kullanıcısına gösterebiliyor.

10 haftalık batarya ömrü!

4 farklı renk seçeneği bulunan Garmin Forerunner 25 akıllı saat renk seçeneklerinde çift renk ile gelirken iki farklı kasa boyutuna da sahip. Bu sayede farklı bileklere hitap edecek olan akıllı saat aynı zamanda iki farklı da batarya ömrüne sahip. Büyük modelde normal kullanımda 10 hafta giden batarya GPS ile 10 saat, küçük modelde ise normal kullanımda 8 hafta giden batarya GPS ile 8 saat dayanabiliyor.

Ek olarak nabız ölçer özleliği de bulunan ürünün bu özelliğinin kullanılabilmesi için ek nabız ölçer donanımının olması gerekiyor. Normal satış fiyatı 170 dolar olan Forerunner 25’in nabız ölçerli fiyatı ise 200 dolar.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.