Motorola Yeni Giyilebilir Teknoloji Ürünlerini Gösterdi!

CES 2016’da sahneye çıkan Motorola ufak ve günlük hayatta kullanılabilecek 5 yeni giyilebilir teknoloji ürününü gösterdi. İşte, Motorola’nın yeni giyilebilir ürünleri.

CES 2016 tam gaz devam ederken Lenovo‘nun sahibi olduğu Motorola’dan da giyilebilir teknoloji pazarı için yeni ürünler ortaya çıktı. Tam 5 adet yeni ürün gösteren Motorola bu ufak ürünler ile günlük hayattaki kurtarıcı olmaya aday.

3 adet kulaklık, 1 adet kamera ve 1 adet de hayvanlar için takip cihazı gösteren Motorola bu ürünleri Hubble şirket ile geliştirmiş durumda. Verve ailesi olarak adlandırılan bu giyilebilir ürünler Motorola‘nın ağzından sıkıcı hayatı renklendirmek adına tasarlandı deniyor.

Ürünlerin fiyatı ve çıkış tarihleri hakkında bir bilgi ise henüz bulunmuyor.

Verve Retrieve

Hayvanların takibini yapacak olan Verve Retrieve üzerinde bulunan hücresel bağlantı ve GPS sistemi sayesinde hayvanların lokasyonlarını ve yaptığı aktiviteleri takip edip hayvan sahiplerine iOS ve Android uygulamaları üzerinden bildirebilen bir ürün.

Verve-Retriever-np (1)

Hayvanlar için sanal bir çit oluşturan Verve Retrieve bu çit geçildiğinde de uyarı veriyor. Ürün ayrıca su geçirmez bir yapıya da sahip.

1 2 3 4 5

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

2 comments

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.