Teknosa, Akıllı Saati Pwatch’u Tanıttı!

Teknosa, bugün yaptığı bir tanıtım ile kendi markası altında geliştirdiği Preo Pwatch isimli bir akıllı saat tanıttı. İşte, Teknosa Preo Pwatch’un detayları.

Yerli teknoloji perakendecilerinden Teknosa, bugün yapmış olduğu bir etkinlikle kendi markası altında biri Preo P1 isimli akıllı telefon diğeri ise Preo Pwatch isimli bir akıllı saat olmak üzere iki yeni ürün tanıttı.

Ufaktan Teknosa Preo P1 akıllı telefondan bahsedip ardından akıllı saate geçelim. Preo P1, Android 4.4.4 işletim sistemine sahip, 4G desteği bulunan, 5 inç boyutunda bir akıllı telefon. 1.2 GHz hızında çalışan 4 çekirdekli Snapdragon işlemciye sahip olan Preo P1, 1 GB RAM’e ve 13 megapiksellik arka kameraya sahip. Akıllı telefonun en çarpıcı özelliği ise fiyatının 749 lira olması.

teknosa-preo-pwatch-3

Preo Pwatch ise Fitbit Charge tasarımına benzer bir tasarımla karşımıza çıkan Teknosa markalı bir akıllı saat. Hem Android hem de iOS’la uyumlu bir şekilde çalışabilen Preo Pwatch akıllı saat, atılan adım, yakılan kalori ve gidilen mesafe gibi özelliklerle aktivite takibi yapabiliyor. Aynı zamanda uyku takibi de yapabilen akıllı saat IP67 su geçirmezlik sertifikasına da sahip.

Kendisi 99, kayışlar 20 lira

Akıllı telefonlardan gelen arama ve mesaj gibi bildirimleri de üzerinde bulunan ekranı yardımı ile gösterebilen Preo Pwatch, 8 farklı kayış seçeneği de sunuyor. 99 liralık fiyatı ile bugün satışa sunulan Preo Pwatch, abisi Preo P1 ile beraber alındığında 50 liraya geliyor. Teknosa’nın farklı kayışlar için istediği ücret ise 20 lira.

Diğer markalara göre özelliklerinin yerinde ve fiyatının da aşağıda olması kullanıcıların bu ürünü denemelerini sağlayabilir. Ancak Preo Pwatch’un benzer tasarımla benzer özelliklere sahip bir muadilini Çin’den getirtmek daha da ucuz olabilir. Preo Pwatch da zaten Çin menşeili bir ürün.

Görsel kaynak : teknoblog

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.